kamizelki męskieW szafie każdego modnego mężczyzny nie może zabraknąć tak praktycznego i podkreślającego stylizację elementu garderoby, jak kamizelki męskie, które świetnie spełniają kilka ról. Chociaż bezrękawniki męskie z reguły kojarzą się przede wszystkim z eleganckim garniturem, jednak jest dużo ciekawych propozycji odpowiadających trendom sportowym, czy młodzieżowym.

Elegancka kamizelka garniturowa w innym wydaniu

Obecne trendy w modzie młodzieżowej pozwalają na łączenie tego bardzo klasycznego stroju z wygodną koszulą. Młodzi mężczyźni chętnie noszą kamizelki męskie w zestawieniu z wygodnymi jeansami lub wąskimi dopasowanymi rurkami. Jest to strój, który nie ma wyrazu sztuczności, a doskonale pasuje do pracy. Często taki zestaw jest uzupełniany o modny krawat lub muszkę, co nadaje całości nieco bardziej oficjalnego charakteru.

Rodzaje kamizelek sportowych i bezrękawników

Popularną odmianą klasycznej kamizelki są bezrękawniki męskie wykonane z dzianiny swetrowej. Najczęściej są one jednolite lub posiadają ciągle modne romby. Tego typu strój jest niezwykle uniwersalny. Może być uzupełnieniem praktycznie każdej stylizacji, zarówno bardziej eleganckiej, jak i domowej.

Dużym powodzeniem wśród modnych mężczyzn cieszą się nieodmiennie kamizelki pikowane. Są chętnie noszone zamiast kurtek w praktycznie każdych okolicznościach, najczęściej podczas wypraw turystycznych, do lasu, na narty. Kamizelki pikowane są ciepłe i wygodne, dlatego mają wielu zwolenników, którzy nie wyobrażają sobie bez nich swojej szafy.