Wiele kobiet interesuje się trendami. Przenoszenie tego, co na wybiegach do swoich szaf może być jednak trudne. Okazuje się, że nie wszystkie sklepy tak szybko reagują na pokazy modnych projektantów. Gdzie szukać modnych bluzek damskich? Lepiej wybrać sklep stacjonarny czy online?

Sklep stacjonarny – wady i zalety

Sklep stacjonarny to miejsce, którego główną zaletą jest możliwość przymierzenia ubrania od razu przed zakupem. Jednak wady zdecydowanie przeważają. Z oczywistych powodów sklepy tego rodzaju są droższe. Poza tym światło w przymierzalniach jest sztuczne i trudno ocenić faktyczny odcień ubrania. Co istotne, zakupy w takich miejscach zajmują wiele czasu. Sklepy stacjonarne zazwyczaj wolniej reagują na pojawiające się trendy, więc modne bluzki inspirowane tymi z wybiegów mogą się tam pojawić z opóźnieniem.

Sklep online – zalety i wady

Choć w sklepie online nie można przymierzyć ubrania od razu przed zakupem, to i tak miejsca te mają wiele zalet. Przede wszystkim sklepy internetowe dbają o to, żeby wszystkie ubrania na przykład bluzki damskie jak w Dstreet.pl były dokładnie opisane. To ułatwia wybranie rozmiaru. Co istotne, miejsca te często oferują duże zniżki na przykład za sprawą kuponów rabatowych. Ważną kwestią jest także fakt, że polskie prawo gwarantuje 14 dni na zwrot rzeczy bez podania przyczyny. Czyni to zakupy internetowe naprawdę bezpiecznymi. Poza tym, sklepy online najszybciej zareagują na pojawiające się trendy. Dlatego też osoby, którym zależy na byciu trendy powinny zajrzeć właśnie w takie miejsca.