Rowery Kellys muszą spełniać ściśle określone kryteria i najczęściej dotyczą one wizualno-praktycznych aspektów. Zgodnie z życzeniami użytkowników powinny być wyposażone w różnorodne gadżety, bez których jeżdżenie może okazać się nie do końca satysfakcjonujące.
Wykonane z wysokogatunkowych materiałów rowery Kellys są nowoczesne, wytrzymałe, a dzięki zastosowanym do ich produkcji innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym oryginalne i niepowtarzalne.

Rowery Kellys wyróżniają się poza tym wysokimi parametrami technicznymi, które sprawiają, że jest to wyrób spełniający najlepsze standardy. Charakteryzuje się ponadto estetycznym, eleganckim wyglądem, a różnorodność modeli pozwala na dokonanie właściwego wyboru. Każdy znajdzie model, który spełni jego oczekiwania.

Nie ulega wątpliwości, że rowery Kellys spełniają najwyższe standardy i dlatego stają się uniwersalnymi i ponadczasowymi wyrobami, zapewniającymi bezawaryjną jazdę przez wiele lat. Rowery Kellys – dzięki zastosowaniu wysokich parametrów technicznych – są wytrzymałe, funkcjonalne, odporne na działanie nawet najbardziej niesprzyjających czynników zewnętrznych. Charakterystyczną cechą rowerów Kellys jest ich duża różnorodność oraz bogate wzornictwo.