Męskie swetry rozpinane – kiedy i jak łączyć je z innymi elementami garderoby?

Szukając modnej odzieży dla mężczyzn i dla młodych chłopców rzadko sięga się po rozpinane swetry. Te na ogół kojarzą się z modą damską. Tymczasem swetry męskie rozpinane można ciekawie dołączyć do aranżacji dla panów, dzięki czemu dadzą elegancki efekt finalny. Poznaj zasady łączenia swetrów męskich rozpinanych z innymi elementami męskiej garderoby.

Swetry męskie rozpinane – klasyka i nowoczesność w jednym

Sweter męski rozpinany nie musi być nudny i, co ważne, może pasować do różnorodnych stylizacji.
Przede wszystkim sweter może z powodzeniem zastąpić marynarkę. Dotyczy to zwłaszcza tych stylizacji, w których marynarka wydaje się zbyt poważna, a okoliczność zachęca do założenia czegoś bardziej swobodnego. Wówczas sweter męski rozpinany sprawdzi się idealnie, ponieważ będzie lepszy od bluzy, która kojarzy się raczej z wyjściem na jogging. Co ważne, nie będzie jednak przesadzony w całej stylizacji i doda jej lekkości i efektywności.
Swetry męski rozpinane mogą też z powodzeniem zastąpić np. golfy w trakcie chłodniejszych dni. Te zasuwane pod szyję cą ciepłe i wyglądają elegancko.

swetry męskie rozpinane dstreet.pl

Swetry męskie rozpinane – dopasowane do stylu młodzieżowego i dla dorosłych

Swetry rozpinane dla mężczyzn to okazja do zmiany stylu ze zbyt swobodnego i niedbałego. Dotyczy to mężczyzn, którzy raczej na co dzień nosili bluzy. W wielu sytuacjach nie wyglądają one dobrze, mają raczej charakter sportowy, a to nie sprawdza się w każdym miejscu, np. w pracy Wówczas zdecydowanie lepiej postawić na dobrej jakości swetry, które dodadzą powagi i elegancji.