Modne bluzy damskie

Każda kobieta, która ceni komfort i praktyczne rozwiązania, poszukuje ubrań, które zapewnią jej wygodę, a poza tym będą dobrze wyglądać. Takie są właśnie bluzy, chętnie noszone szczególnie przez młode kobiety, preferujące sportowy styl ubioru. Jakie bluzy dla kobiet są obecnie w modzie?

Bluzy z kapturem

bluzy damskieTo połączenie luźnego, sportowego stylu z praktycznymi zaletami. Taka bluza jest wygodna i ciepła, a szeroki kaptur pomaga ochronić przed wiatrem i deszczem. Bluzy damskie z kapturem świetnie wyglądają w połączeniu ze zwykłymi dżinsami, ale coraz częściej łączy się je również z bardziej eleganckimi elementami garderoby, takimi jak spódnica czy sukienka!

Szare bluzy

Szarość jest obecnie bardzo gorącym trendem! Dzięki swojej uniwersalności, można ją z powodzeniem łączyć z wieloma kolorami, tworząc wyjątkowy i niepowtarzalny styl. Dobrze się komponuje z klasyczną bielą i czernią, ale także z modnym różem oraz pastelami, na przykład błękitem. Szare bluzy świetnie się sprawdzą zarówno w wersji sportowej, jak i eleganckiej
Przykładem świetnej stylizacji może być szara bluza w zestawieniu z czarną spódnicą, ciemnymi rajstopami i botkami.

Bluzy z połyskującym nadrukiem

W sklepach odzieżowych można znaleźć duży wybór bluz damskich z błyszczącymi nadrukami. To kolejny istotny trend w modzie, który jest szczególnie lubiany przez młode dziewczyny, które nie boją się eksperymentów z modą. Nadruk może być nawet bardzo duży i zwracający uwagę. Częstym motywem są zwierzęta, zabawne obrazki lub postacie z popularnych bajek.