Modnie i wygodnie – czyli stylizacje na luzie

bluza z sercem z cekinamiMożna ubrać się modne, ale zarazem wygodnie – nie jest prawdą, że wygoda przekreśla stylowy wygląd, wręcz przeciwnie. Jak się ubrać, aby czuć się komfortowo i modnie?

Jak tworzyć luźne stylizacje?

Najważniejsze jest to, aby ubierając wygodnych ubrań nie zatracić proporcji figury, dlatego najlepiej zdecydować się tylko na jedną część garderoby, która będzie luźna. Dobrze sprawdzą się na przykład damskie bluzy rozpinane(np. takie https://yups.pl/bluzy), po które można założyć po prostu zwykły, biały t-shirt lub top na ramiączkach. Obecnie możliwości jest wiele, bluzy damskie można stylizować na wiele sposobów, co ciekawe dobrze prezentują się nawet z butami na obcasie. W każdej galerii handlowej można znaleźć modne bluzy damskie z kapturem i to w różnych kolorach. Trzeba trzymać się jednej zasady – jak wybierać się luźną górę, to dół musi być obcisły.

Wygodna przede wszystkim

Wybór spodni i bluz damskich jest duży. Teraz dużą popularnością cieszą się spodnie typu boyfriend, które są niebywale wygodne, ale prezentują się stylowo i pasują praktycznie do każdej stylizacji. Można założyć je nawet do eleganckiej, białej koszuli i szpilek.

Wygodna wcale nie przekreśla tego, że można wyglądać modnie i elegancko. Najważniejsze jest to, aby umiejętnie dobierać poszczególne elementy garderoby, co jednak wcale nie jest takie łatwe, jak się wydaje.