Vansy w eleganckiej stylizacji

vans 7storeVansy to rodzaj obuwia, który kojarzy się przede wszystkim ze sportowymi, miejskimi stylizacjami. Noszone są na co dzień, na spacer, zakupy, do kina i na spotkanie z przyjaciółmi. A gdyby tak spróbować ich w nieco bardziej eleganckich zestawach? Czy odnajdą się w stylizacjach osób, które wybierają klasyczne rozwiązania i nienaganny wygląd?

Buty Vans z białą koszulą i spodniami w kant

Niektóre kobiety nie chcą lub nie mogą nosić butów na wysokim obcasie. Lubią jednak elegancki styl i nie rezygnują z białych, klasycznych koszul oraz spodni w kant. Do takiego połączenia pasują z pewnością baleriny, czółenka, botki, ale także trampki. Połączenie biurowej stylizacji ze sportowymi Vansami da nieco nonszalancki efekt. Do takiego zestawienia warto założyć dużą torbę. Swobodnie, a jednocześnie elegancko – wydaje się niemożliwe, ale jak widać, można w dość łatwy sposób osiągnąć taki efekt.

Vans obuwie do zadań specjalnych

Wiele kobiet na szpilkach spędza całe osiem godzin w pracy. Warto mieć ze sobą obuwie na zmianę. Buty tego popularnego producenta są świetną propozycją ze względu na to, że nie zaburzą spójności stylizacji. Poza tym, są wygodne i można w nich przebyć trasę z domu do pracy. Jazda samochodem w takim sportowym obuwiu będzie także bardziej komfortowa.

Jak widać, sportowe buty posłużą nie tylko w sportowych stylizacjach. Są na tyle uniwersalne, że można nosić je do eleganckich zestawów. Wszystko zależy od wyobraźni oraz odwagi.