Odzież miejska, czyli modny styl ubierania

streetwear męskiWspółcześnie istnieje kilka stylów ubioru, które są popularne oraz polecane i promowane przez sławne i znane osoby. Ważne jednak, aby modny i estetyczny ubiór szedł w parze z wygodą i dobrym samopoczuciem. To właśnie proponuje styl miejski.

Co oferuje odzież miejska?

To styl, którego nazwa pochodzi z języka angielskiego. Spotkać się można również z nazwą „styl streetwear”. To ubiór charakteryzujący się przede wszystkim wygodą w noszeniu. Stąd też obecne w tym sposobie ubierania są wszelkie dodatki sportowe, które zapewniają komfort w codziennych czynnościach. Zarazem ubrania charakteryzują się estetyką i możliwością noszenia je na wszelkie okazje. W tym wyjścia ze znajomymi, czy do pracy.

Jakie połączenia są modne?

Warto zainteresować się łączeniem klasycznych gór (koszula, t-shirt) z luźnym i wygodnym dołem, czyli dresami bez nadruków o obniżonym stanie, czy jeansów typu chinosy, bądź też baggy. Komfortowe i stylowe jest również wybieranie ciuchów typu oversize, a więc szerszych i luźniejszych, aczkolwiek utrzymanych w minimalistycznej stylistyce, co zapewnia uniwersalność w codziennym noszeniu.

Gdzie kupić?

Jest wiele sklepów oferujących ubrania w stylu streetwear, aczkolwiek często można spotkać się z małym wyborem rodzajów i modeli. Warto poszukać sklepów online, które specjalizują się w tego typu stylu. Streetwear sklep 7Store to doskonały sklep dla każdego miłośnika miejskiego stylu.

Zapisz