Rowery Giant dla kobiet

Nie bez znaczenia damskie rowery kojarzą się z rowerami miejskimi. Statystyki potwierdzają to, że najczęściej kupowanymi rowerami przez kobiety są właśnie te przeznaczone do jazdy po mieście. Wynika to nie tylko z faktu, że są one bardzo stylowe, ale również wygodne oraz funkcjonalne. Natomiast oferta rowerów dedykowanych dla kobiet jest o wiele bogatsza i na pewno warto się jej przyjrzeć bardziej szczegółowo.

Jaki rower wybrać dla kobiety?

Decydując się na zakup roweru damskiego, warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę liderów z branży rowerowej. Z niebywałego podejścia do potrzeb kobiet w tym aspekcie słynie tajwańska firma Giant. Rowery Giant damskie tworzone z myślą o charakterystyce jazdy i anatomii kobiecego ciała, sprawiają, że spełniają wszystkie kobiece potrzeby. Polecamy DobreRowery.pl

Wśród oferty rowerów Giant przeznaczonych dla Pań, znajdziemy m.in. rowery przeznaczone do jazdy w terenie (Off-Road), po utwardzonej powierzchni (On-Road) oraz do jazdy po ścieżkach i drogach (X-Road).

Bogatą ofertę światowego giganta Giant uzupełniają także rowery elektryczne, które są zwane również E-Bike. Występują one zarówno w wersji przeznaczonej do jazdy terenowej oraz do jazdy po utwardzonej nawierzchni.