Boostery testosteronu to suplementy, które mają za zadanie podnieść nasz poziom testosteronu. Są one bezpieczne, jeśli stosujemy się do dawkowania zalecanego przez producenta. Suplementy tego typu są produkowane z naturalnych składników i nie powodują skutków ubocznych, chyba że jesteśmy uczuleni na dany składnik.

Czy warto stosować boostery testosteronu?

U mężczyzn po czterdziestym roku życia, a także w okresie dojrzewania może dojść do zaburzeń gospodarki hormonalnej. Polega to na tym, że nasz organizm produkuje mniej testosteronu, a więcej estrogenów, czyli żeńskich hormonów płciowych. Możemy to zauważyć poprzez zmniejszone libido, gorszą regenerację czy pogorszenie wyników treningowych. W tej sytuacji warto sięgnąć po booster testosteronu, który poprawi jakość treningów i regeneracji, a także pozytywnie wpłynie na libido.

Jaki suplement wybrać?

W wyborze powinniśmy się kierować jakością, gdyż tylko wtedy suplement zadziała tak jak powinien. Jednym z produktów z wyższej półki jest KILLER LABZ TERMINATOR. Zawiera w swoim składzie między innymi buzdyganek naziemny, który w naturalny sposób podnosi poziom wolnego testosteronu w organizmie. Oprócz tego zawiera substancje redukujące poziom estrogenów i kortyzolu.