New Balance w kobiecych stylizacjach z nutą elegancji

buty damskie New BalanceSportowe obuwie zawładnęło sercami milionów kobiet, które postanowiły na jego rzecz zrezygnować z wysokich, niewygodnych szpilek. Nie ulega wątpliwości, że buty niegdyś przeznaczone do uprawiania sportu, dziś stanowią bazę wielu codziennych stylizacji, także tych kobiecych. Buty damskie New Balance są przykładem takiego obuwia, z którym można stworzyć zestaw kobiecy, a nawet elegancki. Jak to zrobić?

Damskie New Balance do sukienki – czy takie połączenie ma sens?

Sukienka to niezwykle kobiecy element garderoby. Zazwyczaj łączona jest ze szpilkami, balerinkami lub sandałami. Jednak równie dobrze może wyglądać zestawiona ze sportowymi butami. Wystarczy wybrać obuwie w stonowanym kolorze, zestawić je z sukienką za kolano z miłej w dotyku dzianiny. Jako okrycie wierzchnie posłuży płaszcz. To zestaw na miejski spacer. Prezentuje się niezwykle kobieco, a także nieco elegancko. Poza tym, jest niezmiernie wygodny, co ma znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy konieczne jest przejście wielu kilometrów.

New Balance damskie z ołówkową spódnicą – niebanalne połączenie

Ołówkowa spódnica to ulubiony element garderoby wielu kobiet. Podkreśla kształty, jest elegancka i pasuje na wiele okazji. Najczęściej jest łączona ze szpilkami lub sandałami na słupku. Jednak równie dobrze może prezentować się ze sportowymi butami New Balance. To sposób na uzyskanie niebanalnego looku, który łączy w sobie wygodę i elegancję.