Spodenki męskie do sportowych aktywności

Sportowe spodenki męskie przede wszystkim powinny być wykonane z przewiewnego materiału, bawełny, poliestru, bądź mieszanki tkaniny naturalnej i sztucznej. W zależności od rodzaju aktywności, a także sylwetki warto wybierać odpowiednią długość spodenek.

spodenki męskieKrótkie spodenki idealne na tenisa

Wiele osób latem zwiększa swoją aktywność sportową i korzysta z kortów tenisowych. Jak powinien wyglądać odpowiedni męski strój na tenisa? Oczywiście trzeba wybierać spodenki krótkie. Długie byłyby po prostu niewygodne. Warto postawić na klasyczny krój z kieszeniami, w których można trzymać zapasowe piłki tenisowe. Wybierając spodenki inspirowane turniejami tenisowymi, latem warto postawić na biel. Niemniej jednak bardziej praktyczne, jeśli nie lubi się często prać, będą spodenki w ciemnych kolorach szare lub granatowe. Do tego świetnie wyglądać będzie koszulka polo z dwoma lub trzema guzikami.

Spodenki męskie na plaże – na jakie się zdecydować?

Wybierając spodenki męski na plażę można pozwolić sobie na dużą dozę swobody, zarówno w doborze materiałów, jak i kolorów. Można postawić na spodenki ombre i dobrać do nich klasyczną koszulkę, bądź wyeksponować opalony tors, gdyż to jedyne miejsce, gdzie nie będzie to wyglądać nieodpowiednio. Oczywiście można zdecydować się na różnorodne spodenki kąpielowe ze ściągaczem. W trendach na ten sezon są spodenki pasiaste, składające się z trzech kolorów. Można wybrać także spodenki z delikatnym akcentem cienkich pasków, biegnących dookoła bioder, bądź postawić na modny morski kolor.