Vans Old Skool

Buty marki Vans już chyba na zawsze zapisały się w historii topowego obuwia dla młodych ludzi. Choć w Polsce na większą skalę pojawiły się dopiero kilka lat temu, bardzo szybko zrobiły one prawdziwą furorę. Słusznie kojarzone z obuwiem dla osób jeżdżących na deskorolce, zyskały miano jednych z najwygodniejszych butów sportowych.

Jakie buty Vans Old Skool warto wybrać?

Vans old skool to pierwszy i zdecydowanie najprostszy model Vansów, jaki pojawił się kiedykolwiek na rynku. Jest to model krótki, wiązany na sznurówki, który kończy się jeszcze przed kostką. Obowiązkowo każdy model tego typu oznakowany jest charakterystycznym logo Vans.

Fakt, iż buty te produkowane są na grubej gumie, sprawia, że nie ulegają one tak szybko zużywaniu się i mogą służyć w doskonałym stanie nawet przez kilka sezonów.

Występują one w kilku najbardziej neutralnych wersjach kolorystycznych. Najbardziej popularną jest oczywiście ta czarna z białym logo, ale zainteresowaniem cieszą się też modele całe białe lub całe czarne.

Na pewno będą to idealne buty do noszenia na co dzień, nie koniecznie jedynie do ubrań o sportowym charakterze. Vansy są na tyle neutralne, że spokojnie mogą być one łączone, zarówno z sukienkami, jak i krótkimi spodenkami.

Ich gruba, gumowa i amortyzująca podeszwa oraz nieprzepuszczalny materiał, z całą pewnością sprawią, że będą to buty, które zabrać można ze sobą nawet na wakacyjny wyjazd.

Vans old School w SuperSklep.pl